Комплет насадни клучеви 1/2, 1/4″ 50 делен

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,199 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561946585 SKU: 1-94-658 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 3.825 кг
Димензии 36.8 × 21 × 6.8 cm
Бренд