Комплет насадни клучеви 1/2″ 30 делен FATMAX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

6,399 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560734015 SKU: STHT0-73401 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.052 кг
Димензии(пакет) 31 × 7 × 20.6 cm
Бренд