Комплет насадни клучеви 1/4″ 5.5-14mm 38 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

3,190 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561828287 SKU: STMT82828-1 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.99 кг
Димензии(пакет) 22.2 × 15 × 7 cm
Бренд