Комплет одвртувачи 22 пар

  • Брза Испорака

    Добијте ги производите за рекордно време
  • Едноставен Поврат

    Политика на поврат, за безбедно пазарување
  • Секогаш Автентични и Оригинални

    Нудиме само производи со 100% проверено потекло
  • Безбедно Пазарување

    Вашите податоци се безбедни во секој момент
  • ДДВ

    "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,499 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Механички брзини
Максимален вртежен момент Nm
Број на вртежи rpm
Број на удари bpm
Прифат на алат
Максимална големина на штраф
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: 0-63-022 Категорија: БРЕНД: