Комплет прецизни одвртувачи 6 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

280 ден

Има Залиха

EAN: 76174660524 SKU: 0-66-052 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.09 кг
Димензии(пакет) 19.5 × 2 × 10 cm
Бренд