Комплет сет за механика гедоре 142 парчиња

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,890 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561738029 SKU: DWMT73802-1 Категории: ,

Опис

Комплет сет за механика гедоре со 142 парчиња во куфер.

Сет алатки за механика со разновиден избор. Содржи две рачки, разновидни приклучоци, екстензии, универзални зглобови и адаптери. Комплетот доаѓа во издржливо куќиште со метални брави за дополнителна безбедност.

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 8.32 кг
Димензии(пакет) 49.7 × 36.8 × 12 cm
Бренд