Комплет фини турпии за метал 60mm 6 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

410 ден

Има Залиха

EAN: 3253560225001 SKU: 0-22-500 Категории: ,

Опис

Сет од 6 иглести турпии за разновидна примена. Рачките се изработени од двокомпонентен материјал за намалени вибрации при работа. Ергономски дизајнирани за поголем комфорт. Со дупка во рачките за полесно чување. Изработени од високо карбонски челик за острина и истрајност.
Должина на стругалото 150mm
Број на турпии 6

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.15 кг
Димензии(пакет) 9 × 1 × 22.6 cm
Бренд