Комплет TORX клучеви T9-T40 8 пар

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

799 ден

Има Залиха

SKU: 4-69-263 Категории: ,

Опис

Сет TORX клучеви во рачка со 8 големини. Практичен за носење и чување.
Големини 9 – 10 – 15 – 20 – 25 – 27 – 30 – 40T

Дополнителни Информации

Бренд