Конец за обележување 30m

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

310 ден

Нема Залиха

EAN: 3253560474409 SKU: 0-47-440 Категорија:

Опис

Конец за обележување и нивелирање. Спакуван во ергономско куќиште изработено од АБС плстика и со кука за закачување.
Должина на конецот 30m

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.11 кг
Димензии(пакет) 20.7 × 5.2 × 11.7 cm
Бренд