Кружна пила во куфер 1600W 190x3mm 61mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1600 W
Дијаметар на пилата 190 mm
Прифата на пилата 30 mm
Број на вртежи 5200 rpm
Аголно сечење до 57 °
Длабочина на сечење при 90° 61 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини 57 mm
Длабочина на сечење при 45° 43 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини 39 mm
Тежина 4,0 Kg
Должина 355 mm
Висина 245 mm

 

EAN: 5035048377581 SKU: DWE576K-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.902 кг
Димензии(пакет) 40.1 × 36.9 × 23.9 cm
Платформа

Бренд