Кружна пила за керамика 1300W 110mm суво/мокро

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

16,490 ден 18,990 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1300 W
Дијаметар на пилата 110 mm
Прифата на пилата 20 mm
Број на вртежи 13000 rpm
Аголно сечење до °
Длабочина на сечење при 90° 34 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Длабочина на сечење при 45° со шини mm
Тежина 3.0 Kg
Должина 252 mm
Висина 166 mm
SKU: DWC410-QS Категорија: БРЕНД: