Кружна пила потоп. летва 1.5m 1300W 165X21mm TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

33,690 ден 44,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1350 W
Дијаметар на пилата 165 mm
Прифата на пилата 20 mm
Број на вртежи 1750-4200 rpm
Аголно сечење до 47 °
Длабочина на сечење при 90° 59 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини 55 mm
Длабочина на сечење при 45° 44 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини 40 mm
Тежина 5,1 Kg
Должина 303 mm
Висина 265 mm
EAN: 5035048617434 SKU: DWS520KTR-QS Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.916 кг
Димензии(пакет) 44 × 33 × 30 cm
Платформа

Бренд