Кружна пила 1500W 184x30mm 65mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1500 W
Дијаметар на пилата 184 mm
Прифата на пилата 30 mm
Број на вртежи 5500 rpm
Аголно сечење до 45 °
Длабочина на сечење при 90° 65 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини / mm
Длабочина на сечење при 45° 42 mm
Длабочина на сечење при 45° со шини / mm
Тежина 4 Kg
Должина 290 mm
Висина 185 mm
EAN: 5035048798546 SKU: DWE5615-QS Категории: ,

Опис

Кружна пила со влезна моќност 1500W и дијаметар на пила 184mm.

Моторот со висока моќност од 1500W обезбедува одлични перформанси на сечење, а притоа ергономскиот дизајн ја прави компактна и лесна за користење со максимална длабочина на сечење до 65mm. Оптимален баланс за безбедно работење без замор со дополнителна рачка за безбедно ракување со две раце.

 

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 4.1 кг
Димензии(пакет) 26 × 31 × 22.1 cm
Платформа

Бренд