Кружна пила 1650W 190x16mm 66mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Влезна моќност 1650 W
Дијаметар на пилата 190 mm
Прифата на пилата 16 mm
Број на вртежи 5500 rpm
Аголно сечење до 0-45 °
Длабочина на сечење при 90° 66 mm
Длабочина на сечење при 90° со шини mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Длабочина на сечење при 45° со шини mm
Тежина 4.31 Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048655115 SKU: FME301-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 5.26 кг
Димензии(пакет) 38 × 26 × 22 cm
Платформа

Бренд