Кружна пила 1750W 235x30mm 86mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

34,690 ден 39,790 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Влезна моќност W
Дијаметар на пилата mm
Прифата на пилата mm
Број на вртежи rpm
Аголно сечење до °
Длабочина на сечење при 90° mm
Длабочина на сечење при 90° со шини mm
Длабочина на сечење при 45° mm
Длабочина на сечење при 45° со шини mm
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 5035048143025 SKU: D23700-QS Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 9.325 кг
Димензии 49 × 31.5 × 26 cm
Платформа

Бренд