Круна дијамантска 127х4000мм 1 1/4“ 11

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,590 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048071809 SKU: DT9771-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.881 кг
Димензии(пакет) 48 × 15.5 × 15.5 cm
Бренд