Круна дијамантска 82x400mm 1/2″ 8 сегменти

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,590 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048071748 SKU: DT9765-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.348 кг
Димензии(пакет) 9.5 × 48 × 9.5 cm
Бренд