Круна за бетон 80mm SDS MAX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,450 ден 10,999 ден

Има Залиха

EAN: 5035048013755 SKU: DT6763-QZ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина 0.945 кг
Димензии 12 × 10.3 × 10.3 cm
Бренд