Крунска пила за дрво 41mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,290 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048072059 SKU: DT4580-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.248 кг
Димензии(пакет) 15.5 × 6 × 6 cm
Бренд