Куфер за алат со повеќе прегради 18″ FATMAX

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,290 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561712197 SKU: FMST1-71219 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.367 кг
Димензии(пакет) 45 × 23 × 30 cm
Бренд