Куфер за алат 39,4×22×16,2cm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,390 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Ширина 39.4 mm
Длабочина 22 mm
Висина 16.2 mm
Големина во инчи 16
Број на составни делови 2
Број на фиоки /
Број на прегради 1
Број на организери 2
Ниво на заштита / IP
Максимална носивост / Kg
EAN: 3253561792168 SKU: 1-79-216 Категории: , ,

Опис

Куфер со иновативен дизајн и рачка за отворање со една рака. Широка гумирана рачка за носење. Содржи два организера за ситни делови на капакот. Внатрешен преносен капак за нај неопходните алатки да ви бидат при рака.
Димензии 39.4x22x16.2cm

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.16 кг
Димензии(пакет) 38.3 × 16 × 21.5 cm
Бренд