Универзален сталак со 4 ногарки x2 пар.

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,590 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Ширина mm
Длабочина mm
Висина mm
Големина во инчи
Број на составни делови
Број на фиоки
Број на прегради
Број на организери
Ниво на заштита IP
Максимална носивост 900 Kg
EAN: 3253561757631 SKU: FMST1-75763 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 11.016 кг
Димензии(пакет) 112 × 11.5 × 26.5 cm
Бренд