Куфер со организер 482x254x250mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,490 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 482 mm
Длабочина 254 mm
Висина 250 mm
Големина во инчи 19
Број на составни делови 2
Број на фиоки
Број на прегради
Број на организери 2
Ниво на заштита IP
Максимална носивост Kg
EAN: 3253561755217 SKU: STST1-75521 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.64 кг
Димензии(пакет) 48 × 25 × 25 cm
Бренд