Куфер-организер IP54 TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

4,690 ден 5,490 ден

Нема Залиха

Карактеристики

Ширина 440 mm
Длабочина 332 mm
Висина 119 mm
Должина 332 mm
Број на составни делови 1 /
Број на фиоки / /
Број на прегради 10 /
Број на организери 1 /
Ниво на заштита 54 IP
Максимална носивост / Kg
EAN: 3253561829680 SKU: DWST82968-1 Категории: ,

Опис

Куфер-организер со ниво на заштита IP54 и волуменски капацитет од 7.8L за мали делови и додатоци.

Нивото на заштита IP54 ја штити содржината во организерот од навлегување вода и прашина. Компактен дизајн со проѕирен поликарбонатен капак што овозможува преглед на содржината и воедно ја зголемува цврстината на организерот. Ергономска рачка за лесно и удобно носење и нерѓосувачки метални брави за подобрена издржливост и работен век. Организерот содржи 2 големи прегради, 6 средни и 2 долги странични прегради. Можност за лесно поврзување на куферот со останатите куфери од програмата TSTAK.

 

Дополнителни Информации

Тежина 2.39 кг
Димензии 45 × 34.5 × 12 cm
Платформа

Бренд