18V Ласер вкрстено линиски зелен сноп 55m 2Ah

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

23,990 ден 31,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер 2
Прецизност на 10m +/-3 mm
Прецизност на работен опсег / mm
Број на ласерски снопови /
Поставеност на сноповите 2 °
Видливост во внатрешни простории 55 m
Работен опсег со детектор до 100 m
Ниво на самонивелирање +/-4 °
Наклон по X и Y оска / °
Приклучок на трипод /
Напојување тип 18 V
Тежина 3.7 Kg
Должина 360 mm
Висина 140 mm

Опис

Овој вкрстен линиски ласер од 18V има работен опсег од 55 метри (100 метри со детектор) и прецизност од +/- 3mm на растојание од 10 метри.

Вклучува:
(1) Вкрстен ласер
(1) 18V 2.0Ah батерија
(1) Полнач за батерии
(1) Картичка со магнетна основа за зелен ласер
(1) Држач за ласер

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 3.7 кг
Димензии(пакет) 36 × 28 × 14 cm
Платформа

Бренд