Ласер вкрстено линиски со детектор 15m 50m DE0892

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

24,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер 2
Прецизност на 10m +/-0.3 mm/m
Прецизност на работен опсег +/-0.3 mm/m
Број на ласерски снопови 2
Поставеност на сноповите верт./хориз
Видливост во внатрешни простории 15 m
Работен опсег со детектор до 50 m
Ниво на самонивелирање 4 °
Наклон по X и Y оска °
Приклучок на трипод 1.4
Напојување тип 3x”AA” батерии
Тежина 0.55 Kg
Должина 112 mm
Висина 113 mm
EAN: 5035048338582 SKU: DW088KD-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.7 кг
Димензии(пакет) 37.5 × 28.5 × 12 cm
Платформа

Бренд