Ласер ротациски со црвен сноп 18V 80-600m TSTAK

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

94,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер 2
Прецизност на 10m +/-1.5mm /30m
Прецизност на работен опсег mm
Број на ласерски снопови
Поставеност на сноповите 360 °
Видливост во внатрешни простории 80-600 m
Работен опсег со детектор до 80-600 m
Ниво на самонивелирање °
Наклон по X и Y оска +/-10 °
Приклучок на трипод 1/4  и  5/8
Напојување тип 18 V
Тежина 7.250 Kg
Должина 440 mm
Висина 330 mm
EAN: 5035048657911 SKU: DCE079D1R-QW Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 7.87 кг
Димензии(пакет) 45 × 35.5 × 33 cm
Платформа

Бренд