Ласер со вкрстени и стр. линија 12m IP54 Cross90

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

9,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

 • 12m Работен опсег
 • Прецизност +/ – 5mm @ 10m
 • Проектира 1 хоризонтална и 1 вертикална линија, плус странична за да се изведе 90°
 • Самонивелирање до +/-4°
 • Заштита IP50 од прашина
 • Заклучување на нишалото за заштита при транспорт
 • 1/4” прифат за трипод сталак
 • Погоден за внатрешна употреба
 • Работи на 2 x AA батерии (во пакувањето)
 • Содржи Quicklink™ систем за прицврстување и торбица за чување
EAN: 3253561775024 SKU: STHT77502-1 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина 0.58 кг
Димензии 24 × 17.5 × 15.5 cm
Бренд