Ласер со вкрстени линии 20m зелен зрак FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

19,999 ден 24,999 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер 2
Прецизност на 10m 3 mm
Прецизност на работен опсег 6 mm
Број на ласерски снопови 2
Поставеност на сноповите 90
Видливост во внатрешни простории 20 m
Работен опсег со детектор до 50 m
Ниво на самонивелирање +/-4 °
Наклон по X и Y оска °
Приклучок на трипод 1/4
Напојување тип 4 x AA
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
SKU: FMHT1-77348 Категории: , БРЕНД: