Ласер со вкрстени линии 30m зелен зрак FatMax

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

14,990 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер 2
Прецизност на 10m +/-0.3 mm/m
Прецизност на работен опсег +/-0.3 mm/m
Број на ласерски снопови 2
Поставеност на сноповите верт./хориз
Видливост во внатрешни простории 30 m
Работен опсег со детектор до 50 m
Ниво на самонивелирање 4 °
Наклон по X и Y оска °
Приклучок на трипод 1.4
Напојување тип 4x”AA” батерии
Тежина Kg
Должина mm
Висина mm
EAN: 3253561775864 SKU: FMHT77586-1 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 1.06 кг
Димензии(пакет) 20 × 16 × 16.5 cm
Платформа

Бренд