Ласер 360 со вертикална линија 30m IP54

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

31,190 ден 35,790 ден

Има Залиха

Карактеристики

Класа на ласер 1
Прецизност на 10m +/-4mm /10m
Прецизност на работен опсег +/-4 mm
Број на ласерски снопови 2
Поставеност на сноповите 360 °
Видливост во внатрешни простории 30 m
Работен опсег со детектор до m
Ниво на самонивелирање 4 °
Наклон по X и Y оска °
Приклучок на трипод 1/4  и  5/8
Напојување тип 3х”AA” батерии
Тежина 0.652 Kg
Должина 1200 mm
Висина 1200 mm
EAN: 5035048475942 SKU: DW0811-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина 1.9 кг
Димензии 25.5 × 25.5 × 15 cm
Платформа

Бренд