Ласер 360 20m Црвен сноп

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

7,890 ден 15,799 ден

Има Залиха

Карактеристики

 • 20m Работен опсег
 • Прецизност +/ – 4mm @ 10m
 • Проектира 1 x 360° хоризонтална и 1 вертикална линија
 • Самонивелирање до +/-4°
 • Заштита IP50 од прашина
 • Заклучување на нишалото за заштита при транспорт
 • 1/4” прифат за трипод сталак
 • Погоден за внатрешна употреба
 • Работи на 4 x AA батерии (во пакувањето)
 • Содржи Quicklink™ систем за прицврстување и торбица за чување
SKU: STHT77504-1 Категории: , БРЕНД: