Либела торпедо 165mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

2,590 ден

Има Залиха

EAN: 3253560425258 SKU: DWHT42525-0 Категории: ,

Опис

Либела со должина од 16.5 cm изработена од CNC обработен алуминиум за екстремна издржливост.
Горна и долна магнетна површина кој дополнително ви ја олеснува работата.
Екстра големи прозори на горниот и долниот дел овозможуваат брзо и прецизно отчитување под било кој агол.
Мал компактен дизајн за работа во тесни, затворени простори и лесно складирање.

Материјал: алуминиум
Број на ампули: 3
Должина на производот: 16.5 cm

 

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.175 кг
Димензии(пакет) 22 × 1.9 × 6.9 cm
Бренд