Либела 100cm Classic 

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,490 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561431050 SKU: STHT1-43105 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.591 кг
Димензии(пакет) 100 × 2 × 4.8 cm
Бренд