Либела 120cm Classic 

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,699 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561431067 SKU: STHT1-43106 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.68 кг
Димензии 120 × 2.5 × 5 cm
Бренд