Либела 80cm Classic 

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,299 ден

Има Залиха

EAN: 3253561431043 SKU: STHT1-43104 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.463 кг
Димензии 80 × 2.4 × 4.8 cm
Бренд