Листови за бонсек 300mm 25 заби100 пар Long Live

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,090 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561159060 SKU: 1-15-906 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.055 кг
Димензии(пакет) 8.5 × 35 × 3 cm
Бренд