Листови за бонсек 300mm 32 заби Bi metal

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

11,990 ден

Има Залиха

EAN: 3253561155598 SKU: 1-15-559 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 2.08 кг
Димензии(пакет) 34.8 × 8.4 × 3.1 cm
Бренд

STANLEY