Лист за градежна пила 610mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

999 ден

Има Залиха

EAN: 3253561153853 SKU: 1-15-0385 Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина 0.066 кг
Димензии 64.1 × 4.5 × 0.2 cm
Бренд