Лист за градежна пила 760mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561153884 SKU: 1-15-388 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.08 кг
Димензии(пакет) 78 × 4.5 × 0.1 cm
Бренд