Лист за Пила за сечење под агол 560mm 14 заби

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

429 ден

Нема Залиха

EAN: 3253561208096 SKU: 1-20-0809 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.146 кг
Димензии 58.5 × 5.1 × 0.2 cm
Бренд