Лист за пила лисичја опашка метал 203mm 5/1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,299 ден

Има Залиха

EAN: 5035048033340 SKU: DT2354-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.15 кг
Димензии 27.5 × 4.6 × 2 cm
Бренд