Лист за пила лисичја опашка пластика 203mm 5/1

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

1,099 ден

Има Залиха

EAN: 5035048034644 SKU: DT2387-QZ Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина 0.14 кг
Димензии 27.8 × 4.7 × 1.4 cm
Бренд