Лист за убодна пила Т 100mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

990 ден

Нема Залиха

EAN: 5035048059364 SKU: DT2103-QZ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.013 кг
Димензии(пакет) 18 × 5.4 × 0.7 cm
Бренд