Магнетен држач со водилка 80mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

250 ден

Има Залиха

EAN: 5035048031995 SKU: DT7701-QZ Категории: , ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.04 кг
Димензии(пакет) 4.7 × 10 × 1.5 cm
Бренд