Мелница за кафе 150W

1,490 ден

BXCG150E

Има Залиха

Мелница за кафе со влезна моќност 150W, димензии 10.6x10x18.8 cm, тежина 800gr и капацитет 50gr.

Висококвалитетен црн дизајн со мек финиш на допир и гумени ногарки кои овозможуваат стабилност. Преградата и сечилата се изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик, а безбедносниот систем за заклучување овозможува зголемена заштита на мелницата. Капацитетот од 50gr е доволен за 12 шолји кафе.