Мерач за обележување 215мм

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

439 ден

Има Залиха

Карактеристики

Мерач за обележување со должина 215мм.

Овој мерач е направен од обликувана пластика. Пластичната маса има метална влошка отпорна на абење, а стеблото е калибрирано за лесно поставување

SKU: 2-47-064 Категории: , БРЕНД:

Опис