Ласерско метро 50m IP65 Bluetooth

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

13,990 ден

Има Залиха

EAN: 5035048448496 SKU: DW03050-XJ Категории: ,

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.58 кг
Димензии(пакет) 24.3 × 13 × 6 cm
Платформа

Бренд