Мини рачна пила за метал 250mm

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

439 ден

Има Залиха

EAN: 5706915044089 SKU: 10504408 Категорија:

Опис

Ергономска рачка за безбедно и удобно работење. Оптимизирана за работа во тесни и недостапни места.
Нож од 250mm.

Дополнителни Информации

Бренд

IRWIN