Мини футрола за алат

 • Брза Испорака

  Добијте ги производите за рекордно време
 • Едноставен Поврат

  Политика на поврат, за безбедно пазарување
 • Секогаш Автентични и Оригинални

  Нудиме само производи со 100% проверено потекло
 • Безбедно Пазарување

  Вашите податоци се безбедни во секој момент
 • ДДВ

  "Изразената цена е со вклучен 18% ддв"

690 ден

Има Залиха

Карактеристики

Ширина 160 mm
Длабочина 110 mm
Висина 240 mm
Големина во инчи
Број на составни делови 1
Број на фиоки
Број на прегради 2
Број на организери
Ниво на заштита IP
Максимална носивост Kg
EAN: 3253561933295 SKU: 1-93-329 Категорија:

Дополнителни Информации

Тежина(бруто) 0.182 кг
Димензии(пакет) 36 × 15 × 5.5 cm
Бренд